0 / 0,00 

Unique Choice – Manufakturowa Palarnia Kawy


Kawy importowane z odległych regionów świata wypalamy we własnej palarni.

Dzięki manufakturowej produkcji jesteśmy elastyczni i dostosowujemy do danego ziarna optymalny stopień palenia, tworzymy autorskie blendy. Koncentrujemy się na kawach speciality, dzięki czemu nasi klienci mogą próbować wielu ziaren, o różnym stopniu palenia czy obróbki, dedykowanych do wybranych metod parzenia. 

Klientom proponujemy szeroki wachlarz smaków i aromatów: od czystych, cytrusowych singli, 100% Arabik z Ameryki Południowej czy Afryki, po stonowane, orzechowo – czekoladowe blendy Robusty i Arabiki.

W naszym piecu wypalamy średnio 400 kg kawy dziennie, ale realizujemy spersonalizowane zamówienia już od 6 kg. Oznacza to, że wypalimy dla Ciebie ziarna, przygotujemy dedykowaną etykietę z logo czy życzeniami na konkretną okazję i dostarczymy we wskazane miejsce.

W sklepie internetowym Unique Choice prezentujemy również pełną ofertę ekspresów manualnych oraz automatycznych, akcesoriów kawowych, m.in. kawiarek, młynków czy akcesoriów do alternatywnych metod parzenia kawy, takich jak Chemex, Drip czy Aeropress.

Unique Choice swoją ofertę kieruje również do segmentu biznesowego. Jesteśmy przekonani, że aromatyczna, najwyższej jakości kawa to element pobudzający kreatywność i podnoszący efektywność pracowników. Świeżo palone ziarna i wysokiej jakości ekspres to dziś ceniony benefit pracowniczy.

Współpracujemy szeroko z branżą HoReCa. Zajmujemy się sprzedażą i dzierżawą ekspresów, dyspenserów do wody, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Jesteśmy dystrybutorem uznanych producentów.

Naszych aromatycznych mieszanek kaw można spróbować w Kawiarni Firmowej, do której serdecznie zapraszamy! To miejsce, gdzie prezentujemy pełną ofertę naszych produktów i akcesoriów kawowych.

Z przyjemnością zrealizujemy każdą dostawę do domu i firmy.

Po rejestracji do naszego programu stałego klienta oferujemy stałe rabaty i oferty specjalne!

Nowości

Kawa ziarnista Salvador Finca Las Nubes

39,98 135,30 

Kraj: Salwador Region: Cantón Los Arenales, Sonsonate Wysokość uprawy: 1675 m n.p.m. Obróbka: mokra Palenie: średnie Kwasowość: delikatna Body: łagodne Smak: kasztany, wanilia Aromat: owocowo-kwiatowy

Kawa ziarnista Ethiopia Mamo Kacha

39,98 135,30 

Kraj: Etiopia Region: Yirgacheffe Wysokość uprawy: 1200-1800 m n.p.m. Obróbka: myta Palenie: średnie Kwasowość: niska Body: gładkie Smak: czekolada, cytrusy, owoce pestkowe Aromat: kwiatowy, owocowy

Bialetti Moka Induction 6tz Gold

Kawiarka Bialetti Moka Induction 6tz Gold

215,00 

Moka Induction 6tz  to rewelacyjny, elegancki i solidny model lidera na rynku kawiarek – firmy Bialetti. To połączenie klasycznej kawiarki Moka z nowoczesnym designem będzie świetnym gadżetem w każdej kuchni. Model działa na wszystkich typach palników, łącznie z indukcją. Moka Induction 6tz  służy do jednoczesnego zaparzenia 6 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to […]

Najlepsze kawy

Sprawdź

Świeżo Palone Kawy

I znacznie więcej.

Dzięki nam skomponujesz przerwę kawową, śniadanie lub inny catering, korzystając z oferty produktów niezbędnych przy tych okazjach. Ciesz się odpowiednim, profesjonalnym i wysokowydajnym ekspresem do kawy, wrzątku i czekolady, dyspenserem do soków oraz wody.

Kawiarnia Firmowa

Zapraszamy do świeżo otwartej kawiarni.

Naszych aromatycznych i unikalnych mieszanek możecie spróbować w Kawiarni Firmowej zlokalizowanej na warszawskiej Pradze Południe.

Dzień dobry, możemy pomóc?