0 / 0,00 

Unique Choice


Unique Choice to Manufakturowa Palarnia Kawy

Ogólnopolski dostawca rozwiązań dla branży HoReCa & B2B, przedstawiciel i dystrybutor uznanych producentów

Specjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie dzierżawy ekspresów do kawy, urządzeń do wody i dyspenserów do soków. Gwarantujemy niezawodny serwis i najwyższej jakości sprzęt, który udostępniamy w ramach stałej współpracy Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji przerw kawowych, hotelowych śniadań i cateringów.

Kawa Coffee Choice pochodzi z własnej manufakturowej palarni, w której wypalamy ziarna z różnych regionów świata. Dzięki temu trafia ona do naszych klientów świeżo po prażeniu.

Naszych aromatycznych mieszanek kaw możecie spróbować w Kawiarni Firmowej na warszawskiej Pradze Południe – serdecznie zapraszamy!

Nie zapomnij się zarejestrować

Po rejestracji do naszego programu stałego klienta oferujemy stałe rabaty i oferty specjalne!

Nowości

Saeco Aulika Focus Antracyt - ekspres do kawy - front

Saeco Aulika Focus Antracyt

3 130,08  netto

Saeco Aulika Focus to nowoczesny, w pełni automatyczny ekspres do kawy. Polecamy go zwłaszcza do średnich i małych biur, ale znakomicie sprawdzi się także w lokalach gastronomicznych, w których przygotowuje się dziennie od 30 do 60 kaw. Saeco Aulika Focus to świetny wybór dla tych wszystkich, dla których istotna jest wygoda użytkowania. Jest to ekspres […]

Ekspres automatyczny do kawy - Saeco Aulika Office

Saeco Aulika Office

3 373,98  netto

Ekspres Saeco Aulika Office doskonale sprawdzi się w średnich i dużych biurach, w których głównie pije się kawy czarne, ich wydajność to około 80 kaw dziennie.   Charakterystyka urządzenia: 3 rodzaje napojów do wyboru, 1 pojemnik na kawę ziarnistą, 1 pojemnik na wodę, Możliwość przyrządzenia dwóch kaw jednocześnie, Stalowe żarna młynka, Zbiorniki zamykane na klucz, Dyspenser gorącej […]

Ekspres automatyczny do kawy Saeco Aulika Top Evo

Aulika Evo Top RI HSC

5 040,65  netto

Ekspres Aulika EVO TOP RI HSC Wyróżnia się szybkim przygotowywaniem kaw mlecznych. Marka Saeco przypatrując się potrzebom swoich klientów odpowiedziała na ich potrzeby istotną zmianą w przygotowywaniu kaw mlecznych. Teraz kawę mleczną można uzyskać nawet w 35 sekund, przy wyłączeniu trybu eco. Wersja RI pozwala na podłączenie się pod wodę z kranu co sprawia, iż nie trzeba […]

Najlepsze kawy

Sprawdź

Świeżo Palone Kawy

I znacznie więcej.

Dzięki nam skomponujesz przerwę kawową, śniadanie lub inny catering, korzystając z oferty produktów niezbędnych przy tych okazjach. Ciesz się odpowiednim, profesjonalnym i wysokowydajnym ekspresem do kawy, wrzątku i czekolady, dyspenserem do soków oraz wody.

Kawiarnia Firmowa

Zapraszamy do świeżo otwartej kawiarni.

Naszych aromatycznych i unikalnych mieszanek możecie spróbować w Kawiarni Firmowej zlokalizowanej na warszawskiej Pradze Południe.

Dzień dobry, możemy pomóc?