Za nami 2020 rok… Ostatnie miesiące były zwariowane. Dziś choć zmęczeni, możemy być dumni, że udało nam się dotrwać do tego momentu i możemy, dzielić się z Wami dobrymi życzeniami na Nowy Rok – lepszy rok.

Chcielibyśmy życzyć zarówno gościom Kawiarni jak i klientom, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi, wielu pozytywnych chwil, siły i nadziei. Niech podczas 2021 roku, nie opuszcza Was zdrowie i chęć, do zdobywania swoich celów. Nie możemy się poddać!

? Dziękujemy wszystkim, którzy codziennie towarzyszyli nam podczas ostatniego roku. Zaglądali do nas zarówno po kawę na wynos, smaczne posiłki w Kawiarni, jak i na stronę internetową, po paczki świeżo palonego ziarna.

? Dziękujemy każdej osobie z osobna, jak i grupom, które wpadały pogadać o kawie, pośmiać się i doznać namiastki normalności. Kawiarnia na Międzyborskiej w Warszawie, jest bez Was jakaś taka smutna ☹

? Dziękujemy tym, którzy zamówili nasze produkty online i pisali do nas na Messengerze i mailu. Cieszymy się, że mogliśmy Wam pomagać i doradzać.

? Dziękujemy firmom, które w kryzysie nie zapomniały o swojej ulubionej kawie.

? Dziękujemy za każde polubienie, lajka czy serduszko na Facebooku i Instagramie. Wielkie dzięki za każde udostępnienie i tym samym pomoc w tym niepewnym dla wszystkim czasie!

Jesteście wielcy! Jesteście naszymi przyjaciółmi! Czas zmierzyć się z kolejnym rokiem. Mamy nadzieję, że już niebawem wszystko wróci do normy i będziemy mogli razem, cieszyć się urokami swobodnego życia, imprezami na których się spotykaliśmy i smakami, które dla Was tworzymy.