Kawiarnia Warszawa Praga

Mając kilkuletnie doświadczenie w pracy z kawą, dystrybucji produktów i rozwiązaniami do segmentu HoReCa postanowiliśmy otworzyć kawiarnię, aby móc zaprezentować w jednym miejscu naszą pełną ofertę produktów z naciskiem na kawę speciality.

Głównym bodźcem była nasza palarnia, gdzie tworzymy unikalne blendy i single wypalone z kaw importowanych z różnych regionów świata. Dzięki kawiarni możemy zaproponować Państwu nasze kawy bezpośrednio po wypaleniu, przygotowane zgodnie ze sztuką na urządzeniach najwyższej jakości.

W naszych młynkach możecie znaleźć najpopularniejsze blendy i za każdym razem spróbować innego ziarna o różnym stopniu wypalenia czy obróbki, co daje możliwości poznania tego co Waszym kubkom smakowym odpowiada najbardziej: od czystych, cytrusowych singli, 100% Arabiki prosto z Ethiopi, po stonowane, orzechowo – czekoladowe blendy Robusty i Arabiki.

Poza klasycznym espresso i wszystkich możliwych bazujących na nim kaw, znajdziecie u nas alternatywy: dripa, chemexa i aeropress.
Wszystkie w smaku można porównać do mocnego, herbacianego naparu, w których dominuje kwasowość i słodycz uzależniona od rodzaju ziarna i metody obróbki.
Przez długi kontakt kawy z wodą, są dużo mocniejsze niż kawy z ekspresu ciśnieniowego, chociaż w smaku nie jest to tak odczuwalne.

Jesteśmy kameralnym miejscem, w którym dopieszczamy sympatyków nie tylko kawy, ale i herbaty, przestrzegając jej kultury picia i parzenia.
W tym temacie taż nie ograniczamy się do pojedynczych odmian, do Waszych imbryczków możemy wsypać jedną z kilkunastu obecnych na stanie odmian herbat, od wielorakich czarnych, zielonych, rozkwitających, aromatyzowanych po napary i zioła.

Do tego wszystkiego mamy pyszne domowe ciasta bez dziwnych ulepszaczy lub coś na słono – tosty i sałatki.

A gdy już znajdziesz u nas swoje ulubione ziarno czy herbatę, umożliwiamy opcję zabrania tej przyjemności do domu.

Nasz lokal ułatwi również sprawę posiadaczom domowych ekspresów, które wymagają przeglądów lub naprawy.
Zapewniamy kompleksowy serwis – nasi pracownicy pomogą skonfigurować ustawienia ekspresów zgodnie z indywidualnymi preferencjami, wystarczy przynieść sprzęt do kawiarni lub umówić spotkanie z serwisantem u Państwa w domu.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym menu kawiarni pod tym linkiem.

Zespół Unique Choice

 

Recommended on Restaurant Guru 2020
Recommended on Restaurant Guru 2020

KOD: 9PH1KS9