Kawiarnie Firmowe

Zapraszamy do odwiedzin w poniższych lokalizacjach – kliknij w poniższy link – on zaprowadzi Cię do celu ⬇️ 🙂

– Międzyborska 

– Terminal Kultury Gocław

– Józefów

👌

 

Mając kilkuletnie doświadczenie w pracy z kawą, dystrybucji produktów i rozwiązaniami do segmentu HoReCa postanowiliśmy otworzyć kawiarnię, aby móc zaprezentować naszą ofertę produktów z naciskiem na kawę speciality.

Głównym bodźcem była nasza palarnia, gdzie tworzymy unikalne blendy i single wypalone z kaw importowanych z różnych regionów świata. Dzięki kawiarni możemy zaproponować Państwu kawy bezpośrednio po wypaleniu, przygotowane zgodnie ze sztuką na urządzeniach najwyższej jakości, oraz z możliwością zabrania ziaren lub zmielonej kawy do domu.

W młynkach możecie znaleźć najpopularniejsze single i blendy, aby za każdym razem spróbować innego ziarna o różnym stopniu wypalenia czy obróbki, co daje możliwości poznania tego co Państwa kubkom smakowym odpowiada najbardziej: od czystych, cytrusowych singli, 100% Arabiki prosto z Ethiopi, po stonowane, orzechowo – czekoladowe blendy Robusty i Arabiki.

Poza klasycznym espresso i wszystkich możliwych bazujących na nim kaw, znajdziecie u nas alternatywy: dripa, chemexa, aeropress i inne nowe i ciekawe.
Wszystkie w smaku można porównać do mocnego, herbacianego naparu, w których dominuje kwasowość i słodycz uzależniona od rodzaju ziarna i metody obróbki.
Przez długi kontakt kawy z wodą, są dużo mocniejsze niż kawy z ekspresu ciśnieniowego, chociaż w smaku nie jest to tak odczuwalne.

Kawiarnie Firmowe są miejscem, w którym dopieszczamy sympatyków kawy, ale i herbaty, przestrzegając jej kultury picia i parzenia.
W tym temacie taż nie ograniczamy się do pojedynczych odmian, do imbryczków możemy wsypać jedną z kilkunastu obecnych na stanie odmian herbat, od wielorakich czarnych, zielonych, rozkwitających, aromatyzowanych po napary i zioła które również możecie zakupić w opcji na wynos.

Do tego wszystkiego mamy pyszne domowe ciasta, gofry i coś na słono – tosty i sałatki.

Nasze lokale ułatwią również sprawę posiadaczom ekspresów, które wymagają przeglądów lub naprawy.
Zapewniamy kompleksowy serwis – nasi pracownicy pomogą skonfigurować ustawienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami, wystarczy przynieść sprzęt do kawiarni lub umówić spotkanie z serwisantem u Państwa w domu.

Zespół Unique Choice

Recommended on Restaurant Guru 2020
Recommended on Restaurant Guru 2020

KOD: 9PH1KS9