piec logo

Prowadzona przez nas manufaktura kawy oferuje aromatyczne i wykwintne smaki pozyskiwane z ziaren pochodzących z różnych zakątków świata. Importujemy kawy między innymi z Afryki i Ameryki Południowej. Posiadamy profesjonalny piec do wypalania ziaren, dzięki czemu z łatwością możemy dostosować stopień wypalenia, a przez to otrzymywać zróżnicowane smaki naparu.

Świeżo palona kawa ziarnista z manufaktury

Starannie wyselekcjonowane ziarna, sprowadzane z takich krajów, jak: Kenia, Brazylia czy Kolumbia, są wypalane w naszym piecu. Pozwala to na uzyskanie różnych wersji smakowych jednego gatunku. W sprzedaży oferujemy nie tylko single, czyli kawy pojedynczego gatunku, ale również mieszanki Arabiki i Robusty do zaparzania w ekspresach i metodami alternatywnymi.

bęben piec
Kawy Unique Choicie wypalalane są w specjalnym piecu bębnowym. Bęben pieca w którym wypalana jest nasza kawa to jeden z głównych elementów tego urządzenia. Łopatki zamieszczone na jego wewnętrznej płaszczyźnie zagarniają ziarna tak, by równomiernie i cyklicznie wędrowały po blacie bębna podczas procesu palenia.

Duży wybór ułatwi na pewno znalezienie swojego ulubionego smaku. Posiadamy delikatne cytrusowe i owocowe propozycje, mocno kwaśne robusty i mieszanki o orzechowo-czekoladowym posmaku w opakowaniach 250 g lub 1 kg.

baner sklep
Kliknij w baner, aby poznać szczegóły.

Do alternatywnych metod zaparzania

Oprócz świeżych ziaren, które zaparzysz w ekspresie, możemy polecić również różnego rodzaju produkty do zaparzania w alternatywny sposób. Będziesz mógł je wykorzystać, przygotowując napar za pomocą Aeropressu, Chemexa czy Dripa.

Chemex
Chemex to jedna z możliwych alternatyw do zaparzania kawy. Zobacz naszą ofertę TU.

Twoja własna marka

Proponujemy Ci również unikalną usługę, którą jest przygotowanie dla Ciebie specjalnej, spersonalizowanej marki. Realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. Specjalnie dla Ciebie wypalimy ziarna, przygotujemy etykietę z Twoim logo lub wskazaną grafiką i dostarczymy pod podany adres. Sam wybierasz rodzaj kawy i opakowanie. Spraw komuś świetny prezent, którego się nie spodziewa!

baner sklep
Kliknij w baner, aby poznać szczegóły.