W 2021 roku zapraszamy Was do niezwykłej podróży, w której zwiedzimy niesamowite miejsca na świecie, gdzie powstaje uwielbiana przez wszystkich kawa. Pospacerujemy po pełnych słońca plantacjach w Ameryce, Afryce i Azji, a i o Europie czy Australii nie zapomnimy, bo przecież kawa jest WSZĘDZIE.

Poznamy ludzi, którzy wkładają całe serce do świata kawy i przyczyniają się do tego, aby każde ziarno oddawało swój niepowtarzalny smak i aromat.

Dowiemy się jak właściwie przygotowywać, przechowywać, a nawet palić ziarna kawy. Dokładnie przeskanujemy każdy gatunek, odpowiadając na Wasze często zadawane pytania.

Nie zabraknie także, świetnych pomysłów jak wykorzystać kawę, nie tylko w formie tradycyjnego naparu.

Będą wywiady! Inspiracje !  Przepisy ! Warta uwagi wiedza ! Taśmy historii ! Konkursy ze wspaniałymi nagrodami! Eventy i szkolenia !

My w Unique Choice, jako marka, w której kawa jest tak oczywista jak oddychanie, chcemy, aby każdy poczuł tę miłość, radość, przyjemność i możliwości, jakie niesie za sobą zwykłe – niezwykłe słowo KAWA!

Postaramy się, aby kawa była Waszym natchnieniem, motywacją, radością, relaksem i siłą. By była Waszą najlepszą przyjaciółką! Wygodną poduszką podczas snu i mocnymi butami przy zdobywania szczytów. Parasolem w deszczowe dni i okularami przeciwsłonecznymi w środku upalnego lata!

Już jutro, wraz z NOWYM ROKIEM 2021, zapraszamy na cykl wpisów na blogu, ciekawych postów w naszych social mediach, akcjach zarówno online jak i stacjonarnie w warszawskiej Kawiarni Unique Choice!

Obserwuj nas! Komentuj, dyskutuj, pytaj! Jesteśmy dla Ciebie i z chęcią podzielmy się naszą wiedzą, naszą pasją i miłością, oczywiście do kawy!