Autorski blog marki Unique Choice

Naszą pasją jest kawa i świat z nią związany, dlatego pragniemy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy tak jak my, nie wyobrażają sobie życia bez tego pobudzającego zmysły napoju.

Zależy nam, aby każdy mógł w pełni czerpać z unikatowego aromatu i wspaniałych doznań podczas delektowania się świeżopalonym ziarnem od Unique Choice.

PROMOCJA: 1KG KAWY + KAWA NA WYNOS GRATIS W KAWIARNI

Szczegóły promocji: Do skorzystania z promocji uprawniona jest każda osoba, która w dniach od 10.12.2020 do 24.12.2020 zakupi stacjonarnie w Kawiarni Unique Choice ul. Międzyborska 10a Warszawa, minimum 1 kg autorskiej kawy Unique Choce. Osoba kwalifikująca się do promocji, otrzyma od sprzedawcy 1x wybraną kawę na wynos (kawy ze standardowej ofert kawiarni). Produkt promocyjny nie podlega wymianie na równowartość pieniężną standardowej ceny kawy na wynos, oraz zamianie na inny produkt.

Organizatorem promocji jest marka Unique Choice.

PROMOCJA: 2KG + 250G GRATIS w KAWIARNI i SKLEPIE ONLINE

Szczegóły promocji: Do skorzystania z promocji uprawniona jest każda osoba, która w dniach od 10.12.2020 do 24.12.2020 zakupi stacjonarnie w Kawiarni Unique Choice ul. Międzyborska 10a Warszawa lub sklepie online, minimum 2 kg autorskiej kawy Unique Choce. Osoba kwalifikująca się do promocji, otrzyma od sprzedawcy 1x 250g kawy ziarnistej Unique Choice. Organizator zastrzega sobie wybór kawy promocyjnej. Klient może również poprosić sprzedawcę lub wysłać wiadomość do zamówienia online z określeniem jaki gatunek lub blend chciałby otrzymać. Produkt promocyjny nie podlega wymianie na równowartość pieniężną standardowej oferty produktowej, oraz zamianie na inny produkt.

Organizatorem promocji jest marka Unique Choice.

ZMIELIMY KAWĘ POD TWOJE PREFERENCJE

Wybierz ulubione ziarno i otrzymaj je w swojej preferowanej strukturze (ziarno lub zmielenie). Oferujemy kilka opcji zmielenia pod konkretne sposoby parzenia. Zaznacz odpowiednią dla siebie opcję, podczas wyboru konkretnego gatunku kawy z naszej palety.

POCZYTAJ O NASZEJ KAWIE

Prowadzona przez nas manufaktura kawy oferuje aromatyczne i wykwintne smaki pozyskiwane z ziaren pochodzących z różnych zakątków świata. Importujemy kawy między innymi z Afryki i Ameryki Południowej. Posiadamy profesjonalny piec do wypalania ziaren, dzięki czemu z łatwością możemy dostosować stopień wypalenia, a przez to otrzymywać zróżnicowane smaki naparu.

Świeżo palona kawa ziarnista z manufaktury

Starannie wyselekcjonowane ziarna, sprowadzane z takich krajów, jak: Kenia, Brazylia czy Kolumbia, są wypalane w naszym piecu. Pozwala to na uzyskanie różnych wersji smakowych jednego gatunku. W sprzedaży oferujemy nie tylko single, czyli kawy pojedynczego gatunku ale również mieszanki Arabiki i Robusty do zaparzania w ekspresach i metodami alternatywnymi. Duży wybór ułatwi na pewno znalezienie swojego ulubionego smaku. Posiadamy delikatne cytrusowe i owocowe propozycje, mocno kwaśne robusty i mieszanki o orzechowo czekoladowym posmaku w opakowaniach 250 g lub 1 kg.

Do alternatywnych metod zaparzania

Oprócz świeżych ziaren, które zaparzysz w ekspresie, możemy polecić również różnego rodzaju produkty do zaparzania w alternatywny sposób. Będziesz mógł je wykorzystać, przygotowując napar za pomocą Aeropressu, Chemexa czy Dripa.

Twoja własna marka

Proponujemy Ci również unikalną usługę, którą jest przygotowanie dla Ciebie specjalnej, spersonalizowanej marki. Realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. Specjalnie dla Ciebie wypalimy ziarna, przygotujemy etykietę z Twoim logo lub wskazaną grafiką i dostarczymy pod podany adres. Sam wybierasz rodzaj kawy i opakowanie. Spraw komuś świetny prezent, którego się nie spodziewa!