Jesteśmy

  • Manufakturową Palarnią Kawy
  • Ogólnopolskim dostawca rozwiązań dla Biur i branży HoReCa
  • Sprzedawcą i dzierżawcą ekspresów
  • Serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym

Kawy importowane z odległych regionów świata wypalamy we własnej palarni.

Dzięki manufakturowej produkcji jesteśmy elastyczni i dostosowujemy do danego ziarna optymalny stopień palenia, tworzymy autorskie blendy.
Koncentrujemy się na kawach speciality, dzięki czemu nasi klienci mogą próbować wielu smaków. Oferujemy wiele ziaren, o różnym stopniu palenia czy obróbki, dedykowanych do wybranych metod parzenia.

Klientom proponujemy szeroki wachlarz smaków i aromatów: od czystych, cytrusowych singli, 100% Arabik z Ameryki Południowej czy Afryki, po stonowane, orzechowo – czekoladowe blendy Robusty i Arabiki.

W naszym piecu możemy wypalić nawet 10 ton kawy miesięcznie, ale realizujemy spersonalizowane zamówienia już od 6 kg. Oznacza to, że wypalimy dla Ciebie ziarna, przygotujemy dedykowaną etykietę z logo czy życzeniami na konkretną okazję i dostarczymy we wskazane miejsce.

W sklepie internetowym Unique Choice prezentujemy również ofertę ekspresów profesjonalnych i domowych, manualnych oraz automatycznych, akcesoriów kawowych, m.in. kawiarek, młynków czy akcesoriów do alternatywnych metod parzenia kawy, takich jak Chemex, Drip czy Aeropress.

Unique Choice swoją ofertę kieruje do segmentu biznesowego oraz detalicznego. Jesteśmy przekonani, że aromatyczna, najwyższej jakości kawa to element pobudzający kreatywność i podnoszący efektywność. Świeżo palone ziarna i wysokiej jakości ekspres to dziś ceniony benefit.

Współpracujemy szeroko z branżą HoReCa. Zajmujemy się sprzedażą i dzierżawą ekspresów, dyspenserów do wody, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Jesteśmy dystrybutorem uznanych producentów.

Naszych aromatycznych mieszanek kaw można spróbować w Kawiarni Firmowej, do której serdecznie zapraszamy! To miejsce, gdzie prezentujemy dostępne produkty i akcesoria kawowe.

Z przyjemnością zrealizujemy każdą dostawę do domu i firmy.

Nasi klienci

Oprócz codziennej pracy ze stałymi klientami nasz zespół może pochwalić się współpracą przy Euro 2012 oraz obsłudze tysięcy gości Przystanku Woodstock (2013 r.), Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej (2013 r.) oraz Światowych Dni Młodzieży (2016 r.), Orange Festival (2017/2018.2019), Opener Festival (2017/2018/2019), Kraków Live Festiwal (2018/2019)

Jesteśmy otwarci na konsultacje i zachęcamy do kontaktu –proponowane rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego z Was.