Kim jesteśmy

Unique Choice


Manufakturowa Palarnia Kawy

Ogólnopolski dostawca rozwiązań dla branży HoReCa & B2B, przedstawiciel i dystrybutor uznanych producentów

Doświadczenie zdobywamy we współpracy z najlepszymi z branży HoReCa & business – hotelami, kawiarniami, firmami cateringowymi, agencjami eventowymi, biurami. Na co dzień mamy okazję praktycznego wykorzystania oraz udoskonalania naszych unikalnych kompetencji. Rozwiązania Unique Choice wykorzystywane są w obiektach, które cieszą się wysokim prestiżem i przestrzegają najwyższych w branży standardów.

  • Oferujemy ziarna z różnych stron świata, o różnej obróbce i stopniu palenia. Dedykowane pod konkretne metody zaparzania, od średnio palonych 100% arabik, po blendy i jasno palone single z segmentu speciality oraz kawę wypalaną na indywidualne zamówienie.
  • Specjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie dzierżawy: ekspresów do kawy, urządzeń do wody i dyspenserów do soków.
  • Gwarantujemy niezawodny serwis i najwyższej jakości sprzęt, który udostępniamy (także bezpłatnie) w ramach stałej współpracy i okazjonalnie.
  • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji przerw kawowych, hotelowych śniadań, bufetów, cateringów (także plenerowych).
  • Unique Choice buduje młody zespół specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoim know how.

Nasi klienci


Oprócz codziennej pracy ze stałymi klientami możemy pochwalić się współpracą przy Euro 2012 oraz obsłudze tysięcy gości Przystanku Woodstock (2013 r.), Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej (2013 r.) oraz Światowych Dni Młodzieży (2016 r.), Orange Festival (2017/2018), Opener Festival (2017/2018), Kraków Live Festiwal 2018

Jesteśmy otwarci na konsultacje i zachęcamy do kontaktu –proponowane rozwiązania i naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.