JESTEŚMY W TO GOOD TO GO!

Każdego roku 1/3 produkowanej na świecie żywności marnuje się i odpowiada za 8% wszystkich emisji gazów cieplarnianych. Mamy misję, aby to zmienić – czy jesteście z nami? – czytamy na stronie aplikacji To Good To Go.

Kawiarnia Unique Choice w trosce o Matkę Ziemię, dołącza do inicjatywy Ruchu Przeciwko Marnowaniu Jedzenia i dodaje swoje produkty do platformy TGTG. Razem uratujemy przed zagładą Wasze ulubione napoje, dania i słodkości!

Co to To Good To Go?

To prosta w obsłudze aplikacja dostępna zarówno w systemie Android jak i IOS, którą możesz pobrać TU. Znajdziesz w niej wiele okazjonalnych ofert produktów spożywczych, które generowane są z nadwyżek produkcyjnych. Aplikacja pokazuje oferty w obrębie do 10km w odniesieniu do aktualnej lokalizacji.

To Good To Go jak to działa?

POBIERZ APLIKACJĘ –> ZAREJESTRUJ SIĘ –> WYBIERZ OFERTĘ –> ZAREZERWUJ –> OPŁAĆ -> ODBIERZ -> CIESZ SIĘ WSPANIAŁYM SMAKIEM

Każdy zarejestrowany użytkownik, może złożyć rezerwację na nadwyżkę żywnościową określoną przez daną firmę lub nadwyżkę określoną jako tzw. Magiczna Torba (Magic Bag) Magiczna Torba to nic innego jak niesprecyzowane produkty udostępnione przez sklepy, kawiarnie czy restauracje jednak zawsze o określonej wartości.

WOW! Się najesz i uratujesz wspaniałe pyszności!

W Magicznej Torbie od Unique Choice możesz znaleźć m.in.: przyrządzoną kawę z naszych świeżo palonych ziaren, przepyszne ciasta, tosty, gofry, sałatki, świeżo wyciskane soki i koktajle.

ZAREJESTRUJ SIĘ  W OBRĘBIE LOKALIZACJI NASZEJ KAWIARNI mieszczącej się przy ul. Międzyborskiej 10 a (Praga-Południe) i sprawdź nasze aktualne oferty.

Dodaj nas do Ulubionych, aby z pierwszeństwem otrzymywać informację o nowych ofertach od Unique Choice.

Produkty, jakie otrzymasz, są w pełni gotowe do spożycia. Nadwyżką określa się produkty, które zostały wyprodukowane, ale nie zdążyły się sprzedać, a ich termin przydatności niedługo się kończy.  

Sprawdź pełen Regulamin To Good To Go : TU.